Normunds Malnačs, Fiskālās disciplīnas padomes sekretārs

N.Malnacs_jauna

 

 

Normunds Malnačs ir ekonomists, specializējies finanšu ekonomikā. Strādājis par finanšu direktoru Latvijas un ārvalstu uzņēmumos, guvis pieredzi valsts pārvaldes reformu jautājumos, strādājot Pasaules bankā.

Normunds ir ieguvis maģistra grādu ekonomikā ASV Ilinojas universitātē un maģistra grādu sociālajās zinātnēs Londonas Ekonomikas skolā. 

Tālrunis: +371 29178183, e-pasts: normunds.malnacs@fdp.gov.lv

Viktorija Zaremba, Fiskālās disciplīnas padomes makroekonomikas eksperte

V.Zarembna_jauna

 

 

Viktorija Zaremba ir ekonomiste. Iepriekš ir strādājusi par direktori Agroresursu un ekonomikas institūtā, pirms tam Latvijas zinātņu akadēmijā kā zinātniskā sekretāre un pētniece.

Viņa ieguvusi maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātē un ekonomikas zinātņu doktora grādu Latvijas lauksaimniecības universitātē, kur specializējusies reģionālā ekonomikā un pilsētu sistēmu analīzē.

Tālrunis: +371 28274267, e-pasts: viktorija.zaremba@fdp.gov.lv

Inga Jansone, lietvede-juriste

I.Jansone jauna

 

 

 

Inga Jansone ir juriste. Absolvējusi Latvijas Universitātes tiesību zinātņu fakultāti . Darba pieredzi ir guvusi strādājot gan privātā, gan publiskā sektorā. Ir pieredze publisko iepirkumu vadībā, personāla vadībā, līgumtiesību jomā, korporatīvās pārvaldības tiesībās, institūciju finanšu vadības jautājumos u.c.

Tālrunis: +371 29495878, e-pasts: inga.jansone@fdp.gov.lv